| raducux a întrebat:

Ce semnifica daca am gasit in casa un ac si o ata?

4 răspunsuri:
| cristinapasager a răspuns:

Inseamna ca ai un ac si o ata in casa. Numai bine, le poti folosi cand se descoase cate ceva.

| Deenissa a răspuns:

Pai daca era ata si acul familiei tale. Daca nu erau ale fam. tale ( desi nu prea cred in asa cevalaughing ) s'ar putea ca cineva sa-ti fi facut farmece. happy Ca sa fii sigur, intreab'o pe mama ta!batting eyelashes

| raducux explică (pentru Deenissa):

Mama nu stia de ele si acelasi raspuns mi-a dat si ea, ala cu farmecele.dar nu stiu ce sa credbig grin

| Deenissa a răspuns (pentru raducux):

Da,nici eu nu prea cred in asa ceva.Da'e o posibiliatte.Mai stii. laughing