| anonim_4396 a întrebat:

Ce semnifica? https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/......7546_n.png

Răspuns Câştigător
| AsdfghjkI32 a răspuns:

Era o ironie care insemna ca fizica este o combinatie satanica dintre matematica si stiintalaughing (adica e mai oribila o ora de fizica decat un milion de ani in iad, zic)

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ignoră! happy
''Science without religion is lame, religion without science is blind.'' (Albert Einstein)

| AsdfghjkI32 a răspuns:

''iar Satana a spus: hai sa combinam stiinta cu matematica''

| asdfghjk872 a răspuns (pentru AsdfghjkI32):

Da, stiu si eu cum se traduce laughing ma refer, ce vrea sa insemne asta?

| AsdfghjkI32 a răspuns (pentru asdfghjk872):

Era o ironie care insemna ca fizica este o combinatie satanica dintre matematica si stiintalaughing (adica e mai oribila o ora de fizica decat un milion de ani in iad, zic)