| anonim_4396 a întrebat:

Ce somnifere tari le pot cumpara fara prospect ?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te duci la farmacie si intrebi iar farmacista iti spune ce se da fara reteta.

| Rockart a răspuns:

Dacă ai insomnii mergi la medic şi ia somnifere numai dacă îţi recomandă el asta. Dacă le iei de capul tău ajungi să fi dependent de ele.

Baftă!

| drhotzu a răspuns:

Pai toate au prospect laughing)
poate fara reteta!
niciunu!
PS: ce tampenii vrei sa faci cu ele? pe cine vrei sa adormi? parintii? prietena? profesorul?

| drhotzu a răspuns:

Dar speram toti ca nu or sa iti dea... vazand ultimele tale intrebari, pari cam instabil asa, mai bine ai merge la un psiholog pentru niste antidepresivewinking
cred ca ar functiona mai bine!