| Diana769 a întrebat:

Ce stiti despre Illuminati?

4 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Influneta celui rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea mult de scris! google it! ce vrei? sa fac compunere? GOOGLE IT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un grup de oameni care vor, sau care deja reuşesc să conducă lumea după cum doresc ei. Dacă cineva li se împotriveşte, sfârşeşte prin a muri în condiţii " misterioase ". Mai multe nu spun, că mă lungesc în detalii prea lungi.

http://www.youtube.com/watch?v=khXVSlLGv8E

| Diana769 explică:

Tu, Robert Pattinson, crezi ca daca gaseam ce cautam pe google, intrebarea asta mai exista? Gandeste inainte sa vorbesti. Multumesc happy