| Nimeni20192018 a întrebat:

Ce subiecte de discuție sa mai fac cu BFF-UL meu? Eu sunt băiat iar el tot băiat. Ne cunoaștem de pe messanger si este BFF-UL meu deoarece el ma intelege mai bine decat cei pe care ii cunosc personal. Urmează sa il cunosc si pe el personal ca este din orașul meu. Dar pana atunci ce subiecte as mai putea discuta pe Mess? Nu vreau sa întrerup deloc legatura cu el...

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi asta doar el poate să spună, mai ales dacă te înțelegi așa bine cu el.
Roagă-l să-ți spună care sunt pasiunile lui, vezi ce aveți în comun... te descurci tu.

| Nimeni20192018 explică (pentru mihai69):

In comun avem armata. El este militar iar eu vreau sa devin. In comun avem ca nu bem, nu fumam, nu ne place in cluburi, tot in comun avem ca nu ne pasionează mașinile. Probabil avem mai multe in comun dar nu il cunosc de mult...

| ywar a răspuns:

Sex, bautura, droguri, ce iarba mai fumati si eu m-as baga putin si la next level - marijuana, sau de ce nu: cocaina.
Seringi, bate, lanturi, arme.

| Nume6 a răspuns:

Asta vine de la sine, să știi că atunci cand o sa va intalniti, o sa ai atunci multe subiecte si nu te vei mai oprii din paravrageală, daca stai sa reproduci ce iti zicem noi aici o sa te simti stresat ca un actor care se chinuie sa reproduca ce ii zice regizorul sa execute.