| HeartBeat_5869 a întrebat:

Ce tampenii ati facut la viata voastra?laughing [acasa, la scoala etc]

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am spart becurile cu pietre de la instalatia de Craciun a vecinelor. Ii detestam cand eram micalaughing
Dar nicio prostie nu a egalat-o(incadevil) pe aceea cand mi-am cuplat cei mai buni prieteni intre ei. A fost un bullshit totalstraight face
Si era sa ii pierd pe amandoilaughing

| κλάους a răspuns:

Pai la scoala laughing Am facut striptislaughing NE-am dezbracat pana la jumatelaughingsa vezi cum tipau fetele laughingsigur...eram mic, eram clasa a douahappy Acasa: Am dat foc la casa...Cum? Pai am deschis un chribit si atunci trea sa vina bunicamia si imediat l-am arunct dupa dulaplaughing

| ancutsa410 a răspuns:

laughing a murit un unchi de la taralaughing si nah l`au pus in sicriu pe ala si era cu capu catre geam, era si vara...si eu am luath o ata si am legat de pikiorul mortuluihappy0si am scos`o pe geam. si cand a inceput preotul slujba am tras de ata aialaughing)si sa ridikt pikiorul mortuluilaughingsa vezi ce urla lumea.hee hee
atata imi amintesc acum. dar am facut multe prostii

| pisikutza ta a răspuns:

Am vrut sa ma sinucid acum cateva zile...am luat niste pastile eee nu mi s-a intamplat nic doar mia foast foarte rau vomitam ameteam cadeam din picioare

| nimenialtul a răspuns:

Coma alcoolica happy

| ღღღellaღღღ a răspuns:

La sc, eram chemati la director eu o fata si ink vreo 2 baieti,. si din prostie i-am tras pantaloni la o colega si s-a vazut ceva, a ras de ea toti big grinbig grin