| anonim_4396 a întrebat:

Ce tipuri de persoane nu agreati?

25 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi plac oamenii pedanti, laudarosi si nici cei peste masura de sensibili.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suspect, dar eu am început să agreez toate tipurile de persoane. Am învățat să nu mai judec după aparențe. Dacă înainte nu-mi plăceau persoanele care se comportau cu o anumită superioritate, mi-am dat seama că până și eu am zile în care mă cred cea mai cea. Și ăsta-i un simplu exemplu... happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aia care se uita la desene. Greata totala!

| Nemessys a răspuns:

As putea sa scriu multe, dar cred ca ii pot integra intr-un singur cuvant.,, prostii" Adica aia care nu gandesc deloc. happy Si aia cu minte inchisa. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Lasa ca stiu eu ce inseamna ''minte inchisa'' la tinelaughing

| nda a răspuns:

Nu-mi plac oamenii care nu se tin de cuvant. Nu se tine de cuvant o data, de doua ori, inteleg. A treia oara e deja bataie de joc.
Mincinosii nu-mi plac, oamenii falsi, lingaii, profitorii.
Nu-mi plac, dar trebuie sa invat sa convietuiesc cu oamenii astia... si nu prea reusesc.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia sa aud. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Stii la ce ma refer.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici tu nu stii ce vrei sa spui. rolling on the floor.

| NikFlorian a răspuns:

Ii foarte buna intrebarea dar o putem formula astfel : Ce nu imi place la mine? Sa nu fiu mandru, mincinos, lacom, parvenit s-a.m.d si asa ne ferim si de persoane care dau semne de aceste lucruri dar vorba aceea nu judeca omul dupa camasa care o poarta si dupa suflet asa ca inainte sa judec o persoana eu trebuie sa o cunosc mai intai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare persoana are plusuri dar si minusuri. Intotdeauna poti invata ceva de la fiecare.

| andrada2222 a răspuns:

Persoanele arogante si care se cred buricul pamantului

| peperonies a răspuns:

Tipul de persoane care ma intreaba ce persoane nu agreez.

Răspuns utilizator avertizat
| gandurisiopinii a răspuns:

Urăsc oamenii falși.

| mgtow a răspuns:

Lumea proasta

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si pe mine cum de ma suporti cat de cat? Ca stiu absolut toate desenele posibile si imposibile. laughing)

| sofisis a răspuns:

Oamenii care nu isi vad lungul nasului.
Oamenii care aleg sa critice in loc sa faca ceva constructiv.
Oamenii falsi.
Oamenii semidocti care cred ca par destepti in ochii celorlalti.
Oamenii fara omenie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

Si tu crezi ca ma doare pe mine ca te uiti tu la desene sau oricine altcineva? Eu ca programator am colegi cu familie ( sotii, copii ) care se uita la Naruto. Si acum vorbesc de barbati de peste 30 de ani nu putani de 20. Crezi ca ma deranjeaza pe mine cu ceva? Nu. Mie doar imi place sa provoc oamenii. Cu toata inteligenta lor, nu se pot abtine si scot ce e mai "frumos" din ei. Desigur, cu cei de la munca nu imi iese asta pentru ca sunt oameni inteligenti si stiu ca doar ii provoc. Dar pokemonii astia de 20 de ani? Floare la ureche.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Naruto nu mi-a placut niciodata dar m-am uitat de curand la Sailor Moon. Urmeaza Floarea cu 7 culori, Sandy Bell si Cartea Cartilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

Sa nu te apropii de vreun documentar ca te ingrasi. Ai grija! laughing

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma uit si la d'astea laughing
Si ma uit la emisiuni cu crime.
Si la d'alea cu amanet, cu licitatii etc.
Si ma uit si la filme.
Eu sunt aia generalista. Mie imi plac de toate, moderat.

| munteanuionvictor a răspuns (pentru sofisis):

Susțin.

| Miu_Stefan_1999 a răspuns:

Nu imi plac oamenii falsi, mincinosi, duri, enervanti,

| Kaℓi a răspuns:

Betivanii.