| chris_6508 a întrebat:

Ce trebuie sa mananc ca sa slabesc?'vreau sa slabesc la picioare si nu stiu cum.va rog aiutati-maa!

2 răspunsuri:
| UniversaLove a răspuns:

Salutare
~*~Pentru a slabi fa des exercitii fizice, alergare usora macar aprox. 1 h pe zi, multe fructe si legume, multe lichide(apa si sucuri direct din fructe 1/2l pe zi). Incearca sa mananci putina carne si daca mananci de peste ar fi perfect fara carne.Lasa dulciurile si ai grija la produse evita cele cu coloranti, E-uri si grasimi saturate. Evita ciocolata si fast food si junk food, cele de patiserie.Si ai multa multa incredere in tine multa vointa si fericire.Iti Doresc O Zi Minunata si plina de Lumina si Iubire~*~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport,sport şi iar sport!
Te poţi plimba cu rolele sau cu bicicleta şi vei face nişte picioruşe...mmm.
Ce trebuie să mănânci? Tot ce-ţi spune mami tău,dar la ore potrivite, să respecţi mesele principale ale zilei, iar seara să mănânci până în ora şapte.
Baftă! happy