| anonim_4396 a întrebat:

Ce va face sa radeti din tot sufletul?love struck
P.S:nu vreau raspunsuri gen"intrebarea asta"batting eyelashes

1 răspuns:
| mariutsa1234567890a a răspuns:

Anumite glume.
Pe mine ma face sa rad din tot sufletul cea mai buna prietena a mea. e imposibil sa stau cu ea macar 10 minute si sa nu ma rad.
noi chiar si la ore..permanent ne radem, permanent ne sunt facute observatii.
sau mai depinde.pur si simplu de multe ori comportamentul oamenilor din jur, felul lor de a fi si de a gandi, si nu in ultimul rand felul cum se exprima. )))