| Gexu a întrebat:

Ce va-ti dori? Fata sau baiat? Cati copii?

Răspuns Câştigător
| gabimaris a răspuns:

Este bine sa te rogi ca bebelusul sa fie sanatos, indiferent ce sex are, sa fie sanatosi parintii sa reuseasca sa-i ofere micutului toata dragostea de care are nevoie si climatul familial propice pentru dezvoltarea lui normala, este bine sa te rogi sa mai poti aduce pe lume inca un copil, indiferent ce sex are, sa-i cresti pe amandoi in armonie si iubire, in asa fel incat sa poti zambi cand te uiti la ei, sa ai puterea sa mergi mai departe cand ii auzi spunandu-ti mama/tata, sa fii fericit cand ii vezi la casa lor, fericiti si iubiti!
Prea putin conteaza ce vei avea: fata sau baiat! Conteaza mai mult sa-ti poti educa pruncul si sa-l poti pregati pentru viata, sa-l ajuti sa devina OM!

30 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

O fata de nevasta, un baiat care sa-mi semene (sa fie porc) si o fata pe care sa o cheme Sabina sau Sabrina, nu m-am hotarat. laughing

| daii a răspuns:

O fata si un baiat love strucklove struck pana la urma..indiferent de ce o fioh go on sa fie sanatos! asta imi doresc cel mai mult..fiindca sanatatea e mai importanta decat toatehappy

by daiiwinking

cami
| cami a răspuns:

5 copii... amestecati, sanatosi sa fie.

| Ana a răspuns:

O fata si un baiat.
oriqum nu conteaza sexul copilului ci sa fie sanatoswinking

| xD101 a răspuns:

Cand o sa am copii un baiat as vrea(nu acumhee hee ) love struck

| daniDeeDee a răspuns:

Un baietel.

Sa-l rasfat cum vreau eu love struck

| ViVi a răspuns:

O fetita love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck frumoasa ca mine laughing (glumeam)laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Sincer, imi este indiferent, fiecare are farmecul lui. cel mai important este sa fie sanatos. vreau sa nasc un copilas si in cativa ani, poate 10-15 dorim sa adoptam o fetita chinezoica. mi se pare ca este cea mai buna fapta pe care o putem face pe lumea asta, sa ajutam un copilas sa aiba o fericire fericita si nu sa creasca intr-un orfelinat. am discuat deja cu sotul meu asta si amandoi suntem de acord.

| St!L a răspuns:

O fetita frumoasa ca vivi:X:X:X:laughingrolling on the floor

| AvalohAlyn a răspuns:

1 copil:un baiat. Dar nu vreau asta neaparat.Ramane la decizia lui Dumnezeu.

| Cryssy a răspuns:

Imi doresc o fata si un baiat..deci 2 copii.love strucklove struck

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Baiat happy [unu pentru ca copii sunt gelosi ]
Dar daca o sa fie fata nu ma supar happy.
Fieare copil are dreptul la viata!
xoxo

| AndreeA_4571 a răspuns:

Am 14 ani si nu ma gandesc inca la copii...love struck

| night_crawler a răspuns:

2 copii... fata si baiat...insa mai e mult pana atunci happy

| Orannginna a răspuns:

Stiu ca se zice "ce'o fi numai sanatos sa fie" dar...eu vreau si fata si baiat!hee hee
De fapt, vreau 2 fete si un baiat sau 2 baieti si o fata...ma mai gandesc thinking laughing
Sunt singura la parinti...de'aia vreau atatia copii tongue

| ATB a răspuns:

Un baiat... dc? simplu nu are ciclulaughing

| Betty18 a răspuns:

O fata neaparat si atat:X
de abia astept...desigur peste vreo10-15anihee hee

succes

Răspuns utilizator avertizat
| Alex >D a răspuns:

As vrea un baiat MARE! doar unul

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Un baiat si-o fata big grin

| Babushka a răspuns:

3 copii nu cont ce sunt, conteaza sa fie sanatosibig grin:*

| vip 2010 a răspuns:

Hmmm imi plac mult copiii as vrea sa am 2 baieti si o fata...( dar mai e pana at )

| sunt_fericita a răspuns:

Eu imi doresc 2 fete de gemene...pe una sa o cheme Denisa sh pe alta Kleopatra... sh mai tirziu un baiat sal cheme Darius...

| mihaela_9665 a răspuns:

2 copii, fata si baiat.

| kjbh13 a răspuns:

In primul rind DRAGOSTE si nu sex, viata si nu cosmar, zimbet si nu regret... i-mi doresc o fata si un baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un baiat si o fata. :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 copiihappy
1 fetita si un baietel :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi doresc foarte mult un baietel! Sunt însărcinată în 5 luni si am aflat că voi avea o fetiţă. Îmi doresc să fie sănătoasă în primul rând, dar eu încă mai sper să fie o greşeală şi să am un băieţel!