| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Ce zodie sunteti? Dar tip de personalitate Myers-Briggs? Credeti in lucrurile astea sau credeti ca suntem unici si nu putem fi clasificati?

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Zodia lingura, personalitatea tripolara, suntem unici nu se poate potrivi acelasi șablon milioanelor de oameni

| Endoryus a răspuns:

Nu suntem unici dar mi se pare o prostie sa "clasifici" pe cineva dupa zodie, ochi, cat poarta la pantof etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sagetător, iar timpul meu de personalitate e INFJ (mi-am facut testul de vreo 3 ori in ultimele luni). M-am documentat foarte mult despre personalitati si pot afirma si eu din ceea ce am citit, ca fiecare tip are caracteristici generale, insa nu toti sunt la fel. De ex, 2 persoane ca mine, pot fi foarte diferite in unele situatii. Oricum, fiecare om e diferit, original. Nu exista 2 oameni la fel. Nici macar gemenii. Tu ce tip de personalitate esti?