| sugar3xl a întrebat:

Ieri seara cand am facut baie, mi-am decalotat penisul putin mai tare si am simtit o durere foarte mica in intensitate... Apoi cand m-am dus la toaleta am simtit o durere cumplita. Ce sa ma fac? Trebuie sa merg la medic? E grav? Mai sunt virgin? Am 16 ani!

Răspuns Câştigător
| seawolf a răspuns:

rolling on the floor
stai calm ca n-ai nimic. Tot ce ti se poate intampla e sa ti se fi rupt ata si sa nu-ti mai stea pielea pe cap. Iar urmarea ar fi ca o sa ai capu... mai mereu uscat ( Si nici asta nu-i ceva grav)

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti virgin pana vei avea contact sexual cu o partenera/partener. Probabil ca nu iti decalotezi suficient penisul la dus (trebuie decalotat la maxim de fiecare data) si ai facut o mica fimoza. Ar fi bine sa te duci la un urolog, fiindca poate sa determine infectii.

| seawolf a răspuns:

N-ai nimic. O sa-ti treaca durerea in cateva zile.
Iar legat de virginitate : rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
Esti virgin pana te fooooti

| NoNameW a răspuns:

Pai dragul meu prieten, virgin inseamna sa nu fi avut niciodata vreun contact sexual cu o tipa.Sa te dezvirginezi, ca baiat, e mai mult in constiinta ta.De exemplu, daca esti virgin si ai un act sexual cu o tipa, iar ata nu se rupe dupa actul sexual asta nu inseamna ca inca esti virgin.La fete insa da, se observa daca o tipa este virgina sau nu. Si stai calm, nu e nimic rau daca te doare.Vad ca intrebarea asta e din 2010, deci s-ar putea sa o fi facut pana acum de o mie de ori.Nu stiu de ce m-am mai obosit sa scriu asta.Succes!

| sugar3xl explică:

Esti sigur ca nu am nimic! Ca e pentru prima data... si mi-e tare frica. Am citit pe un forum ca cica daca fac asa nu o sa mai pot face copii pentru ca isi pierde sensibilitatea...

| sugar3xl explică:

Ruperea "atzei" poate avea repercusiuni grave in timp asupra sensibilitatii capilare a penisului, deoarece pielea din jurul capului penisului e posibil sa nu mai stea in jurul acestuia ci sa stea retrasa in jos si in felul asta capul penisului in timp se poate irita, apare si efectul de uscare si chiar crapare a epidermei in acea zona. In felul acesta scade sensibilitatea nervoasa necesara pentru o erectie normala.Eu la doctor nu pot sa ma duc... sunt prea timid crying(((

| NoNameW a răspuns (pentru sugar3xl):

Suntem in 2014. Spune-mi si mie cum sta treaba.Ai rezolvat?