| ozzy22 a întrebat:

Cea mai penibila faza din viata voastrawinking... dau funditaAkiss

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Intamplari penibile...Hmm...Au fost multe Sa-ti spun cateva.
Mergeam odata pe strada si ma uitam la niste baieti (he he )Nu eram atenta pe unde merg si deodata am dat cu capu` intr-o bara...( Ca in filmele cu prosti ) Normal ca aia crapau de ras si eu ma simteam ca naiba ehh...

Eram la scoala si era pauza.Si eu ma prosteam prin clasa. Dansam si cantam melodia aia ''I'm too sexy for my shirt.'') si deodata intra dirigu in clasa si normal ca eu nu l-am vazut si am continuat sa cant)) Toata clasa radea si eu nu stiam de ce Abia dupa ce a inceput dirigu sa urle ''Ce faci Daiana? In loc sa inveti tu te prostesti pe aici?'' bla bla bla )
Mi-am scapat telefonul mobil la tara la bunica in wc. si a trebuit sa-l scot cu mana straight face
O data am ramas in autobuz era drum lung de 4 ore si am inceput sa atipesc, chiar ma culcasem pana seara laughing

Atatea imi amintesc mi se par penibile toate.

| browneyes99 a răspuns:

Pai...Eram in vizita la o familie.Mama copiiilor imi arata poze cu cei mici, iar pe coperta era o poza cu un bebelus.La care fac eu"ce urat de baietelul asta, pe langa Edi(baietelul cel mai mare al familiei)".La care mama"pai bebe asta e Edi"laughing

Sau eram la o prietena.Imi arata albumul de familie, cand la un moment dat, da la o fotografie cu un barbat.La care eu"Cine-i fata poponaru' asta?!",La care fata"E fratemiu!"laughingIti dai seama cum s-a simtit saraca fata!
Nu-s cine stie ce penibile, dar pe moment, am intrat in pamant de rusine.

| georgiana14 a răspuns:

Of cam greu si cu tine pai jucam romeo si juliata cu copii pe afara si in loc de palat neam suit pe masina mea si cand sa ma ridice romeowinking0 am picat jos au ras toti laughing funda

| degette_1911 a răspuns:

Nu mi se mai culca instrumentul si nu mai puteam nici eu nici ea. Penibil sa vrei, sa ai cu ce, si sa nu mai poti.