| NoiDoiAvemOdragosteCiudata a întrebat:

Ceau.
Ieri noapte am visat ca ma intorceam acasa, unde ma astepta un baiat. Mi s-o prezentat, da' totu' mi-o ramas necar. Apoi o vrut sa ma sarute, da' l-am refuzat happy
Ieri, pe zi, cand m-am pus sa dorm, am visat iarasi acelasi lucru... Cum ma intoceam acasa, cum mi s-a prezentat, cum o incercat sa ma sarute, doar ca de data aceasta, am simtit nevoia sa il iau in brate si l-am tinut in brate big grin
Azi-noapte am visat acelasi lucru : Vin acasa, ma asteapta, mi se prezinta, iar de data asta, l-am lasat sa ma sarute... De ce?! Asa am simtit nevoia, pur si simplu. Si o fost minunat :3 Uff happy
Cine ma ajuta sa inteleg acest vis? thinking
Scuze de categoriee >:"

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca simti nevioa sa ai un prieten, alta explicatie nu am

| NoiDoiAvemOdragosteCiudata explică (pentru mona):

Am prieten. Am relatie de 7 luni, apropae.

| Aimèeeee a răspuns:

Probabil in curand o sa te indragostesti.