| anonim_4396 a întrebat:

Ceau,in cateva zile urmeaza sa ma intalnesc cu o fata depe facebook,ne scriiem deja de vreo luna si aseara cum vorbeam cu ea mi-a spus:esti super de treaba, nu ma inteleg asa de bine cu niciun baiat, si dupa mi-a cerut numarul de telefon.Banuiesc k i-ar placea de mine...si nu stiu daca ma intalnesc cu ea ce sa vorbesc cum sa ma comport, nu prea am exerctiu happyadica nu vreau so dau in bara, nu de alta da in prezenta feteleor sunt foarte neindemanatic big grin.Nu stiu ceva sfaturi aveti si pentru mine?happy

2 răspunsuri:
| Adella92 a răspuns:

Pentru o fata cu suflet mare nu conteaza foarte tare daca te intimidezi. incearca doar sa-ti controlezi usor emotiile: eventual poti merge mai incet sau vorbi mai rar happy cel mai important este sa fi tu insuti, sa fi natural si sincer in ceea ce spui sau faci... pana la urma asta isi doreste orice fata de la un baiat.

| Kazumi a răspuns:

Incearca sa nu-i dai impresia ca ai emotii, cumporta-te normal o sa vezi ca va fi bine