| anonim_4396 a întrebat:

Cei care aveti cartela cosmote.Cum vi se pare serviciul web'n'walk?
(Raspundeti cei care ati avut sau aveti serviciul web'n'walk activat)

3 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna.eu am avut asta activat si e ok.nu se incarca rapid de tot, ca la calculator dar e in regula.depinde si ce telefon ai.la unele telefoane(al meu de exemplu-lg310) trebuie sa umbli in setari si sa activezi ceva pe acolo,iar apoi o sa iti mearga web'n'walk.dar poti dupa aia sa folosesti netul si fara vreo optiune,dar iti ia din credit. acum cum crezi. daca consideri ca poti sa il activezi bine, daca nu, tot bine.cel mai simplu.iti iei cartela frog si ai net nelimitat

| MadiAlice a răspuns (pentru LarissaMouse):

Si merge oriunde ai fi? De exemplu: daca merg cu masina sau sunt undeva la munte.

| LarissaMouse a răspuns (pentru MadiAlice):

Da.obtiunea e activa pe telefonul tau si merge oriunde, nu este ca wirlessu(sau cum se scrie)