| anonim_4396 a întrebat:

Cei care sunteti la liceu si la stiinte sociale imi puteti spune va rog! cum este? de abia intru si eu la lsn stiinte sociale si sunt curioasa daca pot alege dintre franceza si germana ca a 2 limba straina sau le fac pe ambele? k daca e sa aleg VREAU GERMANA chiar daca nu am facut-o >>.... si mno

1 răspuns:
| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

La stiinte sociale e mai usor decat la mate info faci mai multa romana, istorie, geografie si cu limba straina depinde ce face liceul, baiatul meu a facut franceza prima limba si engleza a doua acum la liceu in clasa a noua directoru a zis ca engleza e prima asa e la ei la liceu