| Xonia a întrebat:

Cei in clasa a 8a, emotii pentru maine?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Am emotii destul de mari laughing
La fel la ambele laughing

Bafta.

| Alexiyaaaa a răspuns:

Am si cateva emotii, dar nu sunt chiar asa de puternice.Totusi ma gandesc la subiectele care vor fisad. Sper sa fie cat de cat usoare, si sa ma descurcwinking
Bafta tuturor, si dati tot ce aveti mai bun din voi:X:X
Succeskisskiss

| Veverita a răspuns:

Putin putin!

| Adriana_5358 a răspuns:

La matematica am emotii.La romana e usor.Succes tuturor! Sper sa luati note mari

| lipitoOarea a răspuns:

Te roooog! nu-mi aminti de examene. Din cauza emotiilor azi m-am dus din 5 in 5 minute la baie crying.Mor de frica.

| puf1992 a răspuns:

Din cate am vazut eu, la prietenii mei au emotii, mai ales la matematica.La romana cica nu este asa mult stres dar totusi sunt examene. cred emotiii mari si stres