| Cjay a întrebat:

Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, G-Unit(50cent), zoo York, dc shoes, Adio, siris (adidasi, haine accesorii 100% originale) nu sunt nici prea ieftine nici prea scumpe http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php? cid=27595 dati click si intrati vedeti si voi ce haine sunt

5 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Deci. apreciez ce faci tu. dar gandeste-te putin, asculta melodia si mai gandeste-te http://www.youtube.com/watch?v=qjDR4jvPQa4
Mai baiatule. e criza.de unde 100 de euro pentru o pereche de adidasi.nike si adidas.
Foarte putine persoane se mai imbraca la firma.

| valy a răspuns:

Eu nu ma imbrac la firmake.decat sa dau 4 milioane pe o pereche de adidasi.si sa imi las copilul fara mancare.prefer mai bine sa iau o pereche la 1 milhappy

| valy a răspuns:

Okhappystiu ca sunt bunehappybafta

| Cjay explică:

Fraiere daca nu ai vazut acolo sunt haine foarte bune nu ce iei tu din bazaruri tot cu acelasi pretwinking
winking. app ti'sepotriveste melodia aia care ai afisato inseamna ca esti un tzaran sclav...

| Cjay explică:

Ok nu am zis eu neaparat ca trebuie sa le cumperi alora marfa cea scumpa am facut reclama la site pentru ca ma ajuta cu niste voturi.nici eu nu ma imbrac de acolo da ziceam ca sunt anumite lucruri chiar foarte bune!