| adiina11 a întrebat:

Ceva idei de costume?

1 răspuns:
| DiamondShine a răspuns:

Da.Printesaaaaa.Cumpara o diadema e vreo 10 lei,ia-ti o rochita draguta si confectioneaza-ti o bagheta magica

Sau poti sa te deghizezi in tigancusa,cu fusta larga si colorata,cu bluza la fel colorata care se strange fundita la brau, cu niste cercei aurii si un lant mare la gat, machiata strident si poti sa-ti impletesti 2 codite

Sau poti fi iepuras,cauta o pereche de urechiusi si codita o poti face tu din ceva pufos.

Sau poti fi Vrajitoare(ia-ti o palarie de-aia con) si te machiezi cu negru, ruj negru, rochie neagra etc.

Sau poti fi o mireasa Zombie.

Success