| Fapy a întrebat:

Chiar nu stiu ce sa mai fac! Am nevoie de ajutor!
Profesoara noastra de romana a innebunit! Imparte note de 3 si 4 in fie care ora daca nu stii iti da un 3 si te pune sa scrii de 100 de ori o defenitie! Nu stiu ce sa ma mai fac sad
Imi ieste foarte frica sa mai intru la ora si sunt clasa a 8-a. Singura solutie e ori s afug de acasa ori sa ma sinucid sau ceva. Efectiv nu mai suport sad
VAROG ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ai putea sa inveti.

| T0T a răspuns:

Păi de ce nu știi? Eu zic că singura soluție e să înveți dar dai dovadă de foarte multă idioțenie doar prin postarea asta, deci cred că meriți din plin 3.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Văd că nici în limba română nu știi să scrii. 3 pentru gândire, 5 pentru gramatică. Îți iese 4, mai muncește.

| peperonies a răspuns:

Ieste nu se scrie cu i. 3. stai jos.

| Fapy explică (pentru peperonies):

Si eu care vruiam sa iti dau funda