| adinutza_3925 a întrebat:

Credeti ca in 2012 va fi sfarsitul lumii? (sincer eu nu prea )

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu. S-a discutat de mii de ori. Parerile sunt impartite.

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu.Cine crede asta!?

| fluturas a răspuns:

Eu nu cred...

| ellene a răspuns:

Nu, nu cred... sf trebuia sa fie si in 1999, si pe 6 iunie 2006 si tot asa...

| andytza a răspuns:

Daca vine sfarsitul lumii, nu te ingrijora, hai in Romania, suntem cu 50 ani in urma! happy

| GoSsip GiRl a răspuns:

Nu cred.Acelasi lucru au zis si in 2000 si uite ca nu s-a intamplat nimic.raised eyebrows
Oameni buni, sa fiti seriosi, nu va si nici un sfirsit! Pur si simplu doresc sa ne manipuleze mintle si sa facem haos, atunci chiaar fa vi sfirsit! Ginditiva la sine si nu va bagati unde nu trebu! Da in 2000 ce a fost? Va aduceti aminte cum stateati in beci cu parintii? Si ce? A venit? Nu! Pai? Bine ca in beci era pollobacol plin! happy