| cici96 a întrebat:

Cine a avut probleme cu "burtica"? si cum poti scapa de ea in 1 luna? funda happy

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Depinde cat de "mare" e si din ce cauza o ai(sunt mai multe posibilitati), dar daca ai strat adipos cel mai indicat ar fi regim alimentar strict + alergare(sau orice fel de cardio) + genoflexiuni + Fandari + Abdomene acestea sunt exercitiile cu, care pierzi cele mai multe calorii si in acelasi timp si tesut adipos, dar asta presupune putin efort din partea ta si perseverenta in acelasi timp ca sa duci al final acest antrenament.Succes!

| cici96 explică (pentru daassh):

Multumesc happy

| daassh a răspuns (pentru cici96):

Nicio problema, oricand!

3 răspunsuri:
| Yumeno a răspuns:

Am avut si eu burtica si inca mai am umpic.eu am facut efort ca sa slabesc si am tinut un regim alimentar