| OanaG a întrebat:

Cine a avut\are bicicleta de fitness? Cam in cat timp a-ti slabit[saptamani/luni]? Cate minute pe zi a-ti folosit bicicleta!?big grin

4 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Vaiiirolling on the floor
Cata dreptate are Minerva!rolling on the floor
Eu mi-am luat`o ca m acum 3-4 ani.
Primele 2-3 maxim 4 luni dadeam la ea la greuhappy
Am slabit vreo 5 pana la 7 kg, fara dieta.
Insa le-am pus la loc logiclaughing
Datorita faptului ca m`am infruptat cu toate bunatatileblushing
Si acuuum. dupa 3 ani...
Sta pe post de umerashappy!

| andreeeaaa a răspuns:

Cunosc o persoana care era destul de grasuta.nu exagerat insa trebuie asta o deranja foarte mult a tinut timp de 1 luna, o dieta care nu este atat de grea si a slabit de la 68 de kg a ajuns la 54 bineinteles mai putin MC.si a redus din carne. in rest mananca de toate dar in cantitati mici. nici exagerate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am si o folosesc zilnic. N-am slabit deloc.
E drept, o folosesc zilnic pe post de umeras de haine (nici nu stii ce bine stau, nu se sifoneaza)
PS: ati se scrie legat (in contextul folosit de tine)

| capis a răspuns:

Eu o am si fac zilnik la ea 1 ora fara intrerupere si am salabit cam 5 kg intr-o saptamana +o dieta