| seby15 a întrebat:

Cine are cont pe HYDRA metin2 ro si nu mai joaca? daca e lv 30+ si sa fie pe mental. FUNDA! raman dator

1 răspuns:
| anonym000000 a răspuns:

Nu vad cine tiar da tie cont pe metin. inca si de lv 30+... si iti dau un sfat mai bine lasa metinul, pentru ca nu castigi nimic doar iti pierzi timpul si viata pe metin. acuma ca e cald. mai bine iesi cu prietenii, sau faci alte chestii mai distractive, miscare, etc. pe metin2ro n-are rost sa joci doar iti pierzi timpul happy