| cuteandfunny a întrebat:

Cine este de acord cu mine ca manelele sunt cel mai incult gen de muzica posibil? laughing dau funda

Răspuns Câştigător
| DelphhiN a răspuns:

Eeeeuuuu... as asculat mai bine populara decat manele...laughinglaughinglaughinglaughing

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TeooTeo a răspuns:

Eu...
Le urasc.
Daca ar fi sa aleg intre moarte si manele as alege moarteawinking
Fundoi?:*

| NoCharachter a răspuns:

Eu sunt de acord cu tine! Nu vad nimic prin "manele". Nu-si au rostul intre genurile de muzica, dar stii si tu... daca nu ar fi existat manele, lumea ar fi fost prea perfecta!

| Cherry56 a răspuns:

Eu, ai dreptate :*

| sayross a răspuns:

Eu sunt de acord cu tine mai ales cu noile vedete (roxi manelista si fernando de la caransebes) maneliste care au stricat acel 1% frumos din manele... ma rog eu raman la Gangsta-RAP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu manelele sunt problema ci oamenii care le asculta.si eu am ascultat manele acum mult timp acum ascult numai vocal trance...nu-i rau sa ascultati o manea din cand in cand conteaza totusi unde si in ce fel o percepeti fiecare dintre voi

| ayanaa a răspuns:

Paii` eu vreau sa zic ca nu prea imi plac manelele dar... unele mel sunt foarte frumoase love struck cand mergi la o nunta si se danseaza pe manele, lumea se simte mult mai bine acat daca ` ar dansa de alt gen de muzicaa, parerea mea! nbn te pup ceauu:*