| Rauta_Flavius_1970 a întrebat:

Cine imi zice cum sa scap de lag pe Word of Tanks si sa-mi creasca fps...Cine imi da cel mai detaliat raspuns funda...Va rog frumos am nevoie de ajutor.PLZ cine stie raspundeti

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la setari, la grafica si pune o calitate mica si acolo mai sunt bifate si alte chestii...dezactiveazale!

| Necunoscut23 a răspuns:

Inti pe setari la grafica si le dai la low.
Mai poti dawnload un texturpack pentru wot adica va scade din detalii la 25% o sa arate la fel da sub se schimba grafica aici e linkul cu explicati http://pkwot.blogspot.ro/2014/06/91-compressed-textures.html