| nooope a întrebat:

Cine invata la Mihai Viteazul Bucuresti imi poate spune si mie daca este o regula impotriva parului vopsit? Al meu e rosu si as vrea sa stiu daca imi vor spune profesorii ceva, Idk... Merci anticipat.

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

Eu sunt la Cantemir Voda si am o colega care se vopseste mereu alta culoare si vine asa la scoala. Unii profesori o intreabau la inceput de ce se vopseste si chestii de genul, nu-i fac nimic- nu au motiv. Acum suntem in clasa a 10-a si pana si profesorii s-au obisnuit cu ideea. Deci, nu cred ca e o problema cu parul vopsit. happy