| myky95 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o dieta usoara si care sa ma ajute sa slabesc pana la craciun, dar sa nu ma ingras dupa mai mult? dau funda ajutati-ma va rog

1 răspuns:
| Romanian a răspuns:

Tanti,nu mi-o lua in nume de rau,dar fie esti nestiutoare si nu stii cum sa utilizezi internetul in mod corect, fie esti lenesa, iar in cazul acesta, nu te mai obosi cu diete si chestii.

Acum revenind la intrebare, succesul slabirii la fete nu va fi niciodata dieta.Niciodata.Uita-te la toate modelele astea cu corp de Afrodita. Exercitiile fizice le-au sculptat trupul in acest fel.Bineinteles,poti sa adaugi si o dieta acordata exercitiilor fizice.Da un search pe goagle pentru regim fizic de slabire si modelare a corpului,fitness, etc., ce siti voi, fetele, si este imposibil sa nu gasesti. Urmeaza sfaturile profesionistelor si nu ai cum sa dai gres.Insa,daca cantaresti peste 150 de kilograme, iti recomand armata sau culturism.
Inca un ultim sfat de la mine.Nu uita de jogging.Jogging-ul este foarte important, si in plus, foarte folositor in viata omului.