| cayu a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu niste statusuri de dor?

4 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| MotanAndrei a răspuns:

Nu pot sa dorm si ingerasul mi-a spus sa ma gandesc la ceea cei mai frumos in viata mea. M-am gandit la tine pentru ca viata mea esti TU…’MiSs-YoU’

Te Iubesc si nu vreau sa te pierd… v-oi lupta sa recastig iubirea noastra pierduta candva…

Dorinta mea este sa-ti spun cat de mult te iubesc! Sa te vad in fiecare zi sa-ti stiu bucuriile si sa-ti alin necazurile…

Esti primul` meu gand inainte de a ma trezi si esti ultimu` meu gand inainte de a ma culca…

Te iubesc pentru ca existi, te iubesc pentru ca ma faci sa rad, te iubesc pentru tot ceea ce esti tu, TE IUBESC pentru ca TE IUBESC!

Daca intr- o zi iti vine sa plangi, cauta- ma! Nu promit sa te fac sa razi, dar pot sa plang cu tine! Daca intr- o zi iti vine sa fugi, cheama- ma! Nu promit sa te opresc, dar voi fugi si eu cu tine! Daca intr- o zi nu ai chef sa asculti pe nimeni, cauta- ma! Iti promit ca voi veni si voi tacea!
Dar intr- o zi cand ma cauti si nu raspund, vino repede! Ca am nevoie de tine!

Esti tot ce am iubit.
si ce voi iubii mereu.

Ce simt pentru tine. Ce simt cu adevarat nu va disparea nici cu timpul.Nici cu altcineva. Pastrez secretul pe care numai tu il vei putea vedea!:X

Pacat ca trebuie sa trecem prin toate astea.da.cum spuneam.tot raul spre bine! iti promit ca
nimic nu va schimba ceea ce simt, te iubesc si iti multumesc ca ai grija de mine!

--Merit totul Il i0ubesc cu adeVaratt`Pentru eL eu aM suferit`Si naM plecat!:X

Te iubesc la nesfarsit si tot ce imi doresc este sa te am langa mine mereu! Te iubesc dragostea mea!

Şi dacă ar fi să trec prin foc, pentru tine aş trece `!:-x` // Chiar dacă nimeni nu înţelege `! :-x //

Cause I was born to tell you ‘ I love you! ‘ :X:X.

Sunt doar un om, un visător, sunt doar un om... ce te iubeşte enorm :X.

Ptr. totdeauna el va ramane [VIATA] mea
Voi da totu`, sh` daca e sa cad.
Ma voi ridica! ]

Fericirea mea e`n privirea ta şi orice aş face nu mă pot feri de ea :X

O sa vezi cum timpul se va intoarce impotriva ta, ai ranit o fetita ce te iubea.

Tie drag de ea asa mica cum e ea, te iubeaa :*

Viata e facuta sa o traiesti cu bune sh cu rele ...Zambeste viata e ca o avere.

Visez cu ochii deschiji la o lume mai buna`! Ramane doar visul ca lumea toate e nebuna`!:. E`un COSSMAR` In mintea mea alta lume`mi creez`viata` merge`nainte dar continui sa visez`! te iubesc`!

● odatăă mi s-a întâmplat ceva minunat. a fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua în care te-am întâlnit pe tine ●

● eşti o bucată de rază căzute pe pământ care are suflet, care are sentimente, care poate face totul perfect, însă, un lucru îl face perfect: mă iubeşti ●

● Valentine’s Day a strâns în ea un întreg anotimp de dragostee`. e vremea să gustăm împreună din fructele coapte şi roşii ●

● când mă gândesc la înfăţisărea ta de îngesaş, buzele mi se umezesc gândindu-mă că ţi-aş putea vorbi în şoaptă, spunându-ţi vorbe dulci… ●

● ochii sunt orbi, când sufletul e ocupat cu altceva smug

● îmi ajunge să te mai am o clipă ca să zâmbesc o viaţă. тє ιυвєѕc! ●

● uită-te în ochii mei. Zâmbeşte puţin! Fă-mă să nu regret, că eşti băiatu' la care ţin ●

● erau odată un prinţ şi o prinţesă - ei se iubeau mai mult ca oricine, aşa ar trebui să fac eu cu tine ●

● dacă m-ar întreba cineva ce aş alege între viaţă şi tine, aş alege viaţa, iar tu ai pleca suparat neştiind că viaţa mea eşti tu ●
Funda?

| cayu explică (pentru MotanAndrei):

Mss

| MotanAndrei a răspuns (pentru cayu):

Npc, funda?