| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine sa imi explice cum pot sa bag internetul pe laptop de la calculator? cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| gabby269 a răspuns:

Poti cumpara un router si vei avea internet pe ambele(wireless) sau iei firul de internet conectat la PC si il conectezi la laptop(are o gaura specifica in care se baga), e foarte usor. Daca ai modem il deconectezi de la PC si il inserezi in USB-ul laptopului.Baftahappy

| ana5 a răspuns (pentru gabby269):

Multumesc am sa incerc!

1 răspuns: