| nobody_9468 a întrebat:

Cine pe cine a corupt?
Daca fata i-a facut avansuri si el a trecut la pasul urmator, se poate spune ca ea pe el fiindca ea a ales sa se joace cu focul sau el pe ea fiindca a acceptat avansurile ei si a vrut mai mult?

Răspuns Câştigător
| cary29 a răspuns:

Nimeni pe nimeni nu a corupt, e un joc in 2 unde fiecare stie regulile.Fiecare si-a asumat un risc si pierde cel care nu a stiut sa joace cel mai binewinking

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ea fiindca a facut primul pas. Odata ce ii faci avansuri unui baiat te astepti ca el sa reactionezewinking

| Lora a răspuns:

EA pentru ca un baiat nu va rezista niciodata tentatiei

| marrr a răspuns:

Ea, pentru ca a pus paie pe foc cu avansurile si trebuia sa stie in ce se baga si ce vrea acel tip de la ea.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nimeni nu a gresit! Ambele sexe au absolut aceleasi drepturi in a-si manifesta dorintele si preferintele!
Cu ce feeling te alegi post factum, asta e deja alta poveste!

Daca nu risti, cum poti sa ai pretentia sa vrei sa castigi?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cainele nu musca pana nu da pisica din coada.