| hellen32 a întrebat:

Cine se crede prost? Dar cine se crede destept? Ce parere aveti despre cei prosti care se cred destepti? Daca va considerati destepti, v-ati gandit vreodata ca puteti fi unii dintre ei?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu sunt nici prost dar nici Einstein. Sunt o persoana normala si imi vad de viata mea. Nu imi pasa parerile altora sau ce spune un redus mintal pe la spate. La fiecare le ajunge problema in cap doar cine face rau, rau primeste inapoi.

| Rockart a răspuns:

Bună! Eu sunt aşa cum sunt.Nu mă consider deşteaptă dar nici proastă. Sunt pe undeva la mijloc.Nu judec,deci nu am o părere despre cei proşti.Iar cei care sunt proşti şi se cred deştepţi(am un coleg la şcoala), atâta timp cât stau în banca lor şi fac pe deştepţii nu de faţă cu mine să mă enervez, nu au decât să se creadă Nostradamuşi.Problema lor.