| alexXxa_4040 a întrebat:

Cine si cum sau cu ce a reusit sa faca sa-i creasca parul mai repede?

Răspuns Câştigător
| petruta a răspuns:

Buna deci si eu am avut aceiasi problema nu imi crestea parul si am decis ca in fiecare zi sa stau cu parul impletit si sa ma tund din 2 in 2 luni si sa vezi ce o sa iti creasca parul acum depinde si de frizer daca e usor sau rau la mana

2 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

Ulei de ricin si masca de masline:*

| asTaMiktzo0fo0liTa a răspuns:

Pai tundeti in fiecare luna varfurile si du-te la o frizerita care sa aiba mana buna sati creaca parul mai repedewinking