| NebunaNoptii a întrebat:

Cine stie programe de facut rpc-uri totale(adica sa-i schimb parul, sa ii schimb culorile etc...)?

P. S.:Inafara de Photo-Brush, il am deja...

Multumesc anticipat(cel mai bun raspuns funda):X:X:X:X

3 răspunsuri:
| PuLs a răspuns:

Cel mai bun program de editari si cel mai folosit de catre profesionisti este Photoshop. Youtube-ul iti este prieten pentru orice. Poftim un tutorial http://www.youtube.com/watch?v=7FoV6NUUlXQ

| syel a răspuns:

Photofiltre. E foarte bum programul. Poti colora, schimba culorile, e usor de folosit. Uneori iti mai da batai de cap deoarece coloreaza cateodata si ce nu vrei, dar asta numai in cazul in care noantele culorilor sunt apropiate. In rest, e numai perfect. Mai exista si photoshop si photoinstrument. Problema cu astea doua e faptul ca numai o luna te lasa sa le folosesti gratis.

| syel a răspuns:

Photofiltre. E foarte bum programul. Poti colora, schimba culorile, e usor de folosit. Uneori iti mai da batai de cap deoarece coloreaza cateodata si ce nu vrei, dar asta numai in cazul in care noantele culorilor sunt apropiate. In rest, e numai perfect. Mai exista si photoshop si photoinstrument. Problema cu astea doua e faptul ca numai o luna te lasa sa le folosesti gratis. Eu am modificat multe poze cu photofiltre si chiar cu personaje din desene animate.