| DelfyDelfynea a întrebat:

Cine va face pe voi sa va pierdeti cumpatul? Persoane din clasa!♥

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Toata lumea.

| GdX a răspuns:

Nu mi-am pierdut niciodata cumpatul, nu m-a suparat nimeni in scoala. big grin

| RainmakerX a răspuns:

Nu imi pierd cumpatul... Ce rost ar avea?

Ma enervez destul de repede dar oricum nu ar avea cine sa ma asculte. La fel si cu sfaturile... ce rost are sa dai sfaturi unor surzi? *nu sunt toti surzi... evident*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma enervez cand o persoana apropiata o tine pe a lui chiar daca stie ca n-are dreptate, atunci imi pierd cumpatul, dar in cazul unei persoane care nu inseamna nimic pentru mine nici nu ma complic.