| avon17 a întrebat:

Cine vrea sa devina reprezentant Avon?
Nu conteaza de unde sunteti.
Ai discount pana la 40%, primesti produse gratuite, ai parte de tot felul de benefici cum ar fi : poti plasa comanda de oriunde ai fi cand vrei, noi iti livram produsele gratuit oriunde ai fi si multe altele. Doar arata catalogul prietenelor, familiei, colegelor iar tu ai de castigat din asta.
O sa va ajute mult si in viata mai tarziu.
Va astept cu drag!

Răspuns Câştigător
| Madesz a răspuns:

Mere dacă am 14 anișori? laughing

| avon17 explică (pentru Madesz):

Lasă-mi numărul de telefon sau adresa de e-mail ca sa putem vorbi te rog!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca mi-ar prinde bine sa vand produse in care eu nu cred, nu multa lume suporta sinceritatea deci chiar m-ar ajuta in viata sa invat tot felul de minciuni frumoase. Unde semnez?

| Elena_Bambolina_1990 a răspuns:

Eu vreau..cum putem lua legatura? inscrierea am facut-o pe site.dar mai departe cu numarul de reprezentant si zona si alte chestii pe acolo deja m-am pierdut.help please!