| VladCosmin007 a întrebat:

Cineva din familia iubitei mele a murit. Iar eu vreau sa ii fiu alaturi, nu mai pot vorbi cu ea fata in fata, doar pe mess. Sa ii spun ca pot sa vin la inmormantare daca ma primeste? Zic sa nu ma auto-invit, dar vreau sa fiu acolo sa ii mai alin durerea si sa ii arat ca sunt aproape de ea orice i s-ar intampla. Ea nu m-a intrebat daca vreau sa vin, pentru ca inca nu m.a prezentat parintilor ei, dar ei stiu despre mine ca i.am luat niste cadouri iubitei mele doar ca nu a apucat sa ma prezinte inca. Ce sa fac? Sa o intreb daca ma primeste la inmormantare sau nu?

Răspuns Câştigător
| polk a răspuns:

Pai, eu spun ca sa-i spui ca vrei sa ii fii alaturi in momentele astea dificile si ca te-ai gandit sa mergi acolo si ce crede despre treaba asta. Deci da, intreab-o

1 răspuns:
| christall a răspuns:

Intreab-o daca vrea sa vii. Poate nu e momentul potrivit sa te prezinte parintilor ei. Orice ar vrea, spune-i sa ii esti alaturi.