| Geoosh98mtfc a întrebat:

Cineva mi-a schimbat parola la fb ..si nu stiu care este ..cum fac ca sa intru pe fb din nou?
Funda!
va rog ajutati-ma ...sunt disperata

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| baddgirl a răspuns:

Iti poti recupera si vechiul cont pentru a-l inchide, ca sa ai siguranta ca persoana care ti-a spart parola nu se foloseste de contul tau pentru a face tampenii.Ai acolo o optiune cu:am uitat parola, dai acolo si urmezi pasii, iar parola iti v-a venii pe mail happy

| icEmaN10 a răspuns:

Iti vine mesaj pe mail cu noua parola asa ar trebuiwinking

| KatlynKim a răspuns:

Cel mai sigur este sa iti faci alt cont pentru ca acea persoana iti poate schimba parola la nesfarsitwinking Si apoi denunta contul la care ti-a schimbat parola.

| Geoosh98mtfc explică (pentru KatlynKim):

Ista este al 2 cont pe care mi le-am facut ..nu stiu cum poate intra pe fb meu si sa imi schimbe parola daca eu de fiecare data cand ies de pe fb ma dezloghez

| AlexandraCătălina a răspuns:

Dacă încă mai ai parola la email-ul pe care îl folosești pentru a te loga pe Facebook e foarte simplu. Cum deschizi pagina principală ( http://www.facebook.com ) acolo unde pui parola de obicei, dedesubt este un link ''Ți-ai uitat parola?''. Apeși pe el și bagi e-mailul pe pagina în care îți apare. Intri pe mail și ai primit un e-mail de la facebook în care ți se explică ce să faci mai departe. Sper să-ți fie de ajutor. :)

| Geo_George_1999 a răspuns:

Am un fb George Stefantz si aseara l-am facut si acum nu mai merge eu nu am schinbat parola si imi zice ca parola este gresita