| TangerineP a întrebat:

Contez muult pe opiniile voastre! cine se pricepe la baieti expuneti-va ideile geniale))))
Deci cu citeva zile in urma am intrat pe un site de socializare pe care nu am mai stat de mult, si am mai citit din mesajele vechi.cu 3 ani in urma vorbeam cu un baiat care ma placea, insa sentimentul nu era reciproc.si nu stiu cum ne-am indepartat pina nu mai vorbeam deloc.acum cind i-am vazut pozele am ramas cu maxilarul jos! e asa de dragut si e exact genul pe care caut eu)si avea pe profil link la pagina unde sta acum; Dcum sa nu intru eu? am intrat, i-am vazut pozele, si nu m-am abtinut sa-i skriu))i-am facut o aluzie ca il kunosc de undeva, poate vorbisem altundeva, si el a zis ca la fel ii par cunoscuta, iar apoi a propus sa ne cunoastem din nou)tot e bine si frumos, doar ca vorbim doar cind ii skriu eu...si l-am intrebat cum considera el" prima trebuie sa scrie fata?"iar el a zis ca e nepoliticos din partea lui dar ca i-e placut...
sta citeodata online cite putin si nu scrie...
mentionez ca de cind l-am vazut de citeva zile numai la el ma gandesc))
si cind vorbim vorbim destul de sincer si vesel)traim relativ aproape unu de celalalt si asta el s-a interesat...; D
credeti ca sunt ceva sanse? nu vreau sa fiu ca unele fete ce se tin scai de un tip, vreau sa-l impresionez in asa fel ca EL sa-mi scrie)sunt o fire spontana si deschisa la incercari)si am nevoie de ideile voastre geniale! mersi la toti ce nu trec cu vederea cazul meu intre viata si moarte big grinD

3 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Cred ca as fi reactionat la fel in locul tau.pai sa fiu sincera, eu vorbesc cu un baiat de 2 ani pe mess si la fel mi s-a intamplat.inainte mi se parea cam uratel(cam acum un an si ceva) si acum super dragut.dar ma comport la fel cu el ca si atunci.lui i-a placut felul meu de a fi si vorbim pe mess, la telefon si din pacate nu ne putem intalni pentru ca e distanta.asa ca fii deschisa, baga-te in seama cu el si uneori fa glume de genul "nu mai bagi lumea in seama?", intreaba-l ce face si usor-usor afla ce ii place la o fata.probabil ca isi va da seama ca il placi si daca simte la fel iti va arata.nu mi se pare ca esti deloc insistenta, vrei sa ii arati ca nu ii esti indiferenta.el chiar daca te-ar place, probabil nu ti-ar spune.asa ii dai tu un "avant". oricum, nu stiu daca toata palavrageala mea te ajuta, insa eu iti tin pumniibig grin

| Catcherintherye a răspuns:

Sigur ca sunt sanse...incearca sa il intrebi daca isi mai aminteste ce a fost intre voi...si daca nu rasp mereu mai are si baiatu' treaba laughing propune ca vrei sa fiti impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Care este faza cu baietii? Fii sincera de asta s-a inventat internetul nu ii spui in fata ci ii spui Te plac sau il intrebi de cine ii place, fete+baieti 2 genuri diferite se atrag, fi curajoasa ce se intampladaca ii spui? fundita plizzz?

Pa, pa!