| alxp a întrebat:

Credeti ca : 1. o fata sa se indragosteasca de un baiat chiar daca ei nu s-au vazut si doar au vorbit pe mess si la telefon si el vorbeste frumos cu ea, isi cere scuze cand greseste si altele? mi-a zis cineva da nu l-am crezut 2. deci e o fata cu care se intampla sa ma intalnesc cu ea in drum spre scoala si cand venim ea ma ia de dupa vrat, eu am dus-o acasa de vreo cateva ori si vorbim pe mess la tel. ea e cu vreo 2-3 ani mai mare. credeti ca e posibil sa ii placa de mine?

4 răspunsuri:
| EuTeAjutÎnPermanenta a răspuns:

Da probabil... funda?

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Da..asa este in ziua de azi se poate int si asta sa iubesti la distanta si sa fie cv adevarat

| alxp explică (pentru Georgyyyyyyy):

Vroiam sa sterg intrebarea asta de vreo 2 luni laughing. dar pur si simplu mi-a fost lene. laughing

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru alxp):

Aalaughing