| Ics1313 a întrebat:

Credeti ca brunetele cu ochii caprui/negri si cu pielea mai inchisa la culoare sunt banale? puppy dog eyes.
Funda.

Răspuns Câştigător
| MyKatya a răspuns:

Nu! Cel putin cu ochii negri day dreaming Sunt cea mai rara culoare de ochi din lume! La fel ca mov si chihlimbar! Si nu ma refer la ochi caprui inchis, ci negru indiferent de lumina!

Deci...cum pot fi aceste fete banale?hee hee Mie mereu mi s-au parut cele mai dragute big grin Mandreste-te de tine, daca esti asawinking Multe fete si-ar dori big grin

5 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Tu placi o fata numai daca e la moda? nu nu cred ca sunt banale.

| DyaNna249 a răspuns:

laughinglaughing Tu crezi ca intrebarea asta isi are rostul? laughinglaughing Cunosc fete care nu sunt brunete cu ochi caprui sau negri si cu pielea mai inchisa la culoare care sunt banale. Depinde de caracterul ei!

| Ics1313 explică:

Sunt fata, ce doamne, ma gandeam la aspectul fizic, la prima vedere daca sunt banale raised eyebrows.

| Rockart a răspuns (pentru Ics1313):

Eu nu pricep întrebarea. Adică, tu când vezi o fată pe stradă te uiţi dacă-i brunetă cu ochi verzi şi tenul măsliniu ca să vezi dacă-i banală? Depinde de trăsăturile feţei şi toate alea. Poate fi blondă-spălăcită şi să fie banală. oh go on

| Creatsatha a răspuns:

Nu cred deloc asta.Brunetele cu ochii negri si tenul inchis sunt frumoase foc..seamana cu indiencele deci superbe