| CosminNN123 a întrebat:

Credeti ca dacă vorbesc cu o fată in fiecare zi, adică eu îi dau mesaj, aș putea părea prea disperat?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Dacă ai subiecte amuzante de discuție și nu pare forțată toată treaba, e posibil să n-o deranjeze, mai ales dacă te place cât de cât. Totuși, e mai bine să nu fii previzibil, altfel începi să semeni cu cocoșul care cântă în fiecare dimineață. Mai bine să ducă dorul mesajelor tale când acestea lipsesc decât să-și spună enervată "Iar ăsta?„

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde, daca conversatia in rest merge bine, aveti ce vorbi, se implica si ea, nu-ti raspunde sec, nu.

| Endoryus a răspuns:

Ii se urca la cap dupa daca ii dai prea multa atentie. Mai rarut ca-i mai dragut, vorba aia.

| GirlOnline81 a răspuns:

Daca fata te place cu adevarat, nu.

Edit later: Las-o totusi sa mai si respire; asta o s-o faca sa se indoaie de faptul ca este singura fiinta de pe planetawinking.

| youneedjesus a răspuns:

Doar putin