| alexaalexandra a întrebat:

Credeti ca din cauza fondului de ten mi-au aprarut cosuri? precizez ca folosesc fond zilnicbig grin cand ma duc la scoala doar(am ore de dimineata pana la 1) dar inainte de a aplica fondul aplic o crema hidratanta. in rest cand vin de la scoala ma demachiez si aplic zineryt.
fondul de ten este de la avon(cu efecte calmante)

3 răspunsuri:
| babyblue_8473 a răspuns:

Aceasi problema am si eu straight face Nu am nici un cos pe fata dar imi place sa ma dau cu fond de ten (acelasi fond) . Iti trec repede cu zineryt da-te seara inainte sa te pui in pat .in 2 zile se usuca si aproape se mai vad. Si da, de la fond de ten se fac . Eu m-am gandit sa-l schimb cu affinftone cica e mai " usor" pentru ten.happy

Baftaaa! >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasi problema am si eu straight face Nu am nici un cos pe fata dar imi place sa ma dau cu fond de ten (acelasi fond). Iti trec repede cu zineryt da-te seara inainte sa te pui in pat. in 2 zile se usuca si aproape se mai vad. Si da, de la fond de ten se fac. Eu m-am gandit sa-l schimb cu affinftone cica e mai " usor" pentru ten.happy

Baftaaa! >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi apar cosuri si tot acelasi fond de ten folosesctongue, in schimb daca folosesc zineryt mi se usuca fatasad