| gaby_1815 a întrebat:

Credeti ca e bine sa ai prieten de la varsta de 11 ani? eu am doua colege care au luat-o pe drumul asta si acum au ajuns ca doua ...toti isi bat joc de ele...pareri funda+vot cea care se potriveste cu amea!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bine... mai ales daca nu sunt in stare sa stapaneasca situatie si eu eram cu multe fete cand eram de varsta lor si nu e bine deloc, mai ales cand esti in perspectiva unei fete, nu a unui baiat daca incepi de la 11 nu e nimic rau atat timp cat stapanesti situatia :d

3 răspunsuri:
| AndreiZz a răspuns:

Pfflaughingla 11 va trebuie prieten, la 16 ce faceti? schimbu pe centura? Ai vreme. Traiesteti viata!

| mady_8925 a răspuns:

Nu este nimic in neregula sa ai prieten de la 11 ani.E ceva firesc...Deja de la vasrsta asta incepi sa iubesti.Iar cei care rad sau fac glume proaste nu stiu ce e aceea iubire.

E imposibil sa nu te indragostesti

| ionutz122 a răspuns:

Mai tarziu peste cativa ani cine stie ce fac... nu e bine si eu am cateva colege care au prieteni de 15-16 ani