| zuzu04 a întrebat:

Credeti ca e o complexatie mare sa ai strungareata si dintii de jos usor inghesuiti?

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

E ceva diferit si atrage atentia... nu pot sa stiu daca negativa sau pozitiva

| andreeadenisa22 a răspuns:

Mie una îmi plac la nebunie persoanele cu 'stungareata' și nu o consider o complexitate.
Despre cealaltă problemă am aceeași părere, nu trebuie să fi stânjenit din această cauză.
'Be original", e drăguț să fi diferit, nu multă lumea are aceste 'probleme'.

| purplestar9494 a răspuns:

Pe vremuri oameni isi faceau singuri strungareata prin procede super dureroase(ciocan si dalta).Iti da un aer aparte strungareata si degeaba credem noi ca este complexatie sau nu pana nu te accepti asa cum esti singura nu o sa rezolvi nimic!