| laura_2327 a întrebat:

Credeti ca ii stau urat unei fete inalte sa stea cocosata?

Răspuns Câştigător
| Lory_2572 a răspuns:

Da...desi te simti mai 'comod', se vede urat si nici spatelui nu ii este bine...Asta indiferent daca esti sau nu inalta. happy

8 răspunsuri:
| cioko19 a răspuns:

Buna!

Da. ii sta destul de urat.
Nu doar la fetele inalte le sta urat, ci la toate fetele de obicei.
O zi buna!

| cioko19 a răspuns:

Stai linistitahappy
Doar ca m-am mirat putintongue

O zi buna!

| Paris a răspuns:

Femeie, barbat, inalti, scunzi, pitici, cand apare cocoasa se strica tot filmul. Normal ca o femeie este oribila cocosata!

| Ys a răspuns:

Imagineaza-ti si tu cum ear sta tuturor oamenilor...de ex tu sa fii cucosat...este un exemplu...sau iubita...de asta este bine sa stai drept(a)...

| moesia a răspuns:

Da, ii sta ffff urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urat? da sau neobisnuit depinde de parere...in general tuturor le sta urat s stea cocosati... daca e vb despre tine incearca sa nu mai stai asawinking "succesuri"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ii stau si mai urat sa stea cu cracii adanc bagati in limba romana...mama ma-si de treaba, grele e sa faceti acoardele astea gramaticali...

| Bulina a răspuns:

Ce anume ii stau urat fetei cat sta cocosata? Sanii? Umerii? Nu ar strica sa lucrezi putin la acordul subiectului cu predicatul in limba romana inainte sa postezi.

In alta ordine de idei...Categoric. ORICINE arata urat daca sta cocosat, fie fata/baiat, inalt(a) sau nu.