| deliadelia17 a întrebat:

Eu de curand am slabit destul de mult si acum am o postura ingrozitoare adica stau cocosata si un mers destul de urat care nu seamana cu unu al unei domnisoare!

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Incearca sa stai altel, vei reusi!
Si eu am mersul...lasa de dorit...dar din cand in cand incerc sa merg normal si imi iese, trebuie dpar sa fi atenta si sa-ti amintesti cand iesi din casa.Va fi ok!

1 răspuns:
| TheFuture a răspuns:

Si intrebarea care se ridica din ce spui tu ar fi? ca vrei sa nu mai stai cocosata? pai nu tine de mine sa nu mai stai tu cocosata e de vointa ta daca la 40 de ani vrei sa te doara spatele de mori(ex:mama) faci cum vrtongue trage de spate bagate la sport eu fac sala si n'am cum sa stau stramb