| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca in 2012 e sfarsitul lunii?

7 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Hahahaha... pai la multi ani... dar am 16 ani doarhappy

| Tops a răspuns:

Sfarsitu lumi o sa vina treptat... Cand va pieri tot raul din lume atunci va fi sfarsitu' lumii.Si in 2012 nu vine in calendarul mayash zice ca in 2012 se va termina o epoca. Ce daca 31 dec este ultima zi din calendar asta inseamna case sfarseste lumea?

| RaduManole a răspuns:

Sigur ca se sfarseste luna decembrie din 2011 laughing)) si nu, nu e sfarsitul lumii

| InfiniteInfinity a răspuns:

O întrebare asemănătoare am pus şi eu laughing.
Dar nu, nu cred că v.a venii sf. lumii. În biblie scrie că apocalipsa o să vină pe neştiute, deci poate să vină chiar şi mâine, şi nu se manifestă cum cred mulţi dintre voi...
O sa se arăte pentru a 2. a oară Iisus Hristos şi se v.a separa Răul de Bine.

| coитⁿтρu a răspuns:

Lunii ianuarie.

| Carina16 a răspuns:

Nu

| Лєрค a răspuns:

Eu una nu cred ca sfirsitul lumii fa fi...