| anonimbuc a întrebat:

Credeti ca o sa ma impac iar cu prietenul meu dupa o relatie de 8 luni in care ne'am despartit de doua ori cu pretextul ca el este ocupat. Specific sa spun ca sunt prima lui prietena. Uneori ma cauta alteori nu. Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca te impaci dupa o vreme iar va fi cearta intre voi asa ca nu iti mai omori gandurile dupa el fara rost.

| Xander98 a răspuns:

Buna.Cand un cuplu se cearta din diferite motive, ei se vor impaca dar cu timpul.Trebuie sa astepti, o sa vezi ca incepeti sa va purtati ca inainte, sa va intelegeti bine ca inainte, dar cu timpul.Parerea mea este ca intr-o relatie, o cearta nu poate trece asa usor. Bafta